Tak jestem za podziałem
Z "Konsultacje społeczne w sprawie podziału miejscowości Nowodworce na trzy sołectwa"
Przejdź do projektu
Jestem za podzialem Nowodworc na trzy sołectwa, gdyż wiąże się to z bardziej sprawiedliwym podziałem środków z budżetu sołeckiego. Pragnę również zaznaczyć, iż moje osiedle tj, ul. Stroma, Skrajna, Ogrodowa czyli Nowodworce II, jest pozbawione inwestycji drogowych. W nowym sołectwie problemy mieszkańców osiedla, w którym mieszkam, mam nadzieję będą szybciej rozwiązywane.
Komentarze
Komentowanie nie jest możliwe, ponieważ ten projekt nie jest obecnie aktywny.
Zgłoszony przez
Aktualny status
zaproponowany
