Przejdź do głównej treści

Wasilkowskie Lato z koncertem zespołów: Szeptucha, Lukasyno, Ani Rusowicz

Z "Przedsięwzięcie Roku 2022"

Przejdź do projektu

Muzyczna impreza plenerowa.

Na letniej scenie wystąpili Szeptucha, Lukasyno i Ania RUSO Rusowicz, a także Wasilkowianie, Malwianki i Aktywni 50+

Mieszkańcy mogli skorzystać z licznych atrakcji, które czekały na nich po obu stronach rzeki. Wydarzenie odwiedziło setki osób, które bawiły się do późnych godzin.

  • Organizacja: MOAK w Wasilkowie
  • Wydarzenie odbyło się: 23.07.2022 r.
  • Lokalizacja: teren rekreacyjny cypel w Wasilkowie przy ul. Białostockiej w Wasilkowie

Komentarze(1)

Komentowanie nie jest możliwe, ponieważ ten projekt nie jest obecnie aktywny.
Najnowszy komentarze zostały załadowane.
Wspaniały koncert, a przy okazji dużo atrakcji w pobliżu sceny. Czekałam z przyjaciółmi na występ Ani Rusowicz i nie zawiodłam się jednak zespół "Szeptucha" to zdecydowanie odkrycie wieczoru. Nie znałam tej grupy muzycznej. Cieszę się, że mogłam tam być i ich posłuchać. Super!

    Zgłoszony przez

    Aktualny status

    przyjęty